Hotel Hubertus

V hotelu Hubertus nabízíme ubytování v krásné lokalitě karlovarských lesů s výhledem na řeku Ohři a přitom jen pár minut od centra Karlových Varů.

K dispozici je 48 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech, které jsou často využívány rodinami s dětmi.  Všechny pokoje jsou krásně a nově zrekonstruované a vybavené pohodlnými postelemi a vlastní koupelnou.

Samozřejmostí je báječná domácí kuchyně se snídaněmi švédským stolem a pestrou nabídkou obědů a večeří na které se sjíždějí hosté z širokého okolí. Čepované pivo, domácí limonády, vynikající káva a moučníky z naší kuchyně podávané na venkovní terase jsou příjemnou chvilkou pro naše hotelové hosty i hosty z okolí.

Velkým benefitem je velké, osvětlené parkoviště přímo před hotelem, kde mohou bezpečně parkovat hoteloví hosté, ať už přijedou autem nebo autobusem.

Pro rodiny s dětmi jsou připravené nejen apartmány, ale také dětské postýlky, koutek pro děti, vlastní dětské hřiště, menu přizpůsobené chutím malých zákazníků a řada drobností, které jim u nás zpříjemňují pobyt.

Ty nejkrásnější výlety po okolí vám rádi poradíme v hotelové recepci. Mezi nejoblíbenější patří výlety po Karlových Varech, výlety za sportem – na golf, plavání, lázeňské procedury, pěší turistika a cykloturistika.  Lázeňské město Karlovy Vary láká turisty řadou památek a zajímavých míst. Hotel se nachází 7 km od Mlýnské kolonády, muzea Jana Bechera a rozhledny Diana a 19 km od gotického hradu Loket. Ve 3 km vzdálené Kyselce se nachází Mattoniho stezka, která nabízí krásnou procházku.

U hotelu se nachází autobusová zastávka Hubertus, autobusové nádraží Karlovy Vary je vzdálené 4 km a letiště Karlovy Vary 13 km.